O nás

O nás

Naše štúdio Permanet make up studio- Katarína Eliášová, nájdete v Nitre na ulici Fraňa Mojtu 18 v budove MEDIAHOUSE.

V príjemnom prostredí nášho štúdia Vám ponúkame odborné služby v rámci tetovania, tetovania vlasov a permanentného makeupu. Pracujeme s najmodernejšími dostupnými technológiami a kvalitnými organickými i anorganickými pigmentami. Čo zaručuje očakávaný výsledok zo strany klienta.

NPM – Nová kvalita práce pre štylistu permanentného make-upu!

To je heslo izraelskej firmy NPM International, ktorá zaznamenala za pomerne krátku dobu obrovský boom v Európe, Rusku, USA a Kanade! Na pole Mikropigmentácia uviedla svetovo patentovanú technológiu Hair Follicle Simulation. Jedinečným, 56 ihličkovým prístrojom Roller, vytetuje štylista permanentného make-upu pánovi holú hlavu len za 2 hodiny. S týmto modulom sa dajú tiež zahusťovať vlasy ženám s riedkymi vlasmi. Inovatívny prístroj Oron 57 a príslušné moduly určené pre permanentný make-up obočia, očných liniek a pier sa vyznačujú dokonalou ľahkosťou a rýchlosťou nanášania pigmentovej farby do pokožky.

Amiea – pigmenty

Vďaka pokročilej pigmentovej technológii, spoločnosť Amiea vyvinula najinovatívnejší permanetný makeup na svete. Všetky farby na obočie, majú vnútorný korekčný faktor, ktorý vyrovnáva možnú červenú alebo sivú farbu zahojenej pokožky. Vďaka kombinácii oraganických a anorganických zložiek v pigmentoch sú mimoriadne výsledky po zahojení. Oxid železa zaisťuje dlhodobú stálosť farby.