špecializované Štúdio Permanentného Makeupu v Nitre. PMU & HAIR TATTOO STUDIO in NITRA. ::: TETOVANIE VLASOV, 3D OBOČIE 0903 670 289

Novinky/články

Novinka/článok

Permanentné predlžovanie rias

septembra
13.
2014

Aplikácia 3D rias je moderná metóda, ktorá umožňuje predĺženie rias akejkoľvek dĺžky. Ide o riasy syntetické, ktoré sa aplikujú na riasy prírodné metódou „riasa na riasu“, to znamená, že každá jednotlivá syntetická riasa kopíruje tvar prírodnej riasy a pevným spojením ju predlžuje a zosilňuje.

Táto metóda nezaťažuje prírodné riasy. Riasy sú po aplikácii dlhšie, pevnejšie, plnšie, tmavšie, majú hodvábny vzhľad a sú elegantné. Prirodzený obnovovací cyklus prírodných rias je v priemere 60 až 90 dní, a preto sa odporúča riasy každé 2 až 4 týždne dopĺňať, čím je zaručený ich stály a bohatý vzhľad.

Pri správnej starostlivosti permanentné riasy môžu vydržať až 2 mesiace. Permanentné riasy sú perfektné pre špeciálne príležitosti alebo pre každodenné nosenie dlhých, luxusne a pritom prirodzene pôsobiacich rias. Predlžovanie rias aplikuje certifikovaná pracovníčka vyškolená španielskou lektorkou, ktorá zaručuje vysokú profesionalitu výkonu.V cene za aplikáciu rias je samotná aplikácia približne 90 kusov rias.

Odoslať komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.

Pridaj komentár

Permanent Makeup Studio NITRA (MediaHaus)

Permanent Makeup Studio NITRA (MediaHaus)