Permanentné predlžovanie rias

Aplikácia 3D rias je moderná metóda, ktorá umožňuje predĺženie rias akejkoľvek dĺžky. Ide o riasy syntetické, ktoré sa aplikujú na riasy prírodné metódou „riasa na riasu“, to znamená, že každá jednotlivá syntetická riasa kopíruje tvar prírodnej riasy a pevným spojením ju predlžuje a zosilňuje.

Táto metóda nezaťažuje prírodné riasy. Riasy sú po aplikácii dlhšie, pevnejšie, plnšie, tmavšie, majú hodvábny vzhľad a sú elegantné. Prirodzený obnovovací cyklus prírodných rias je v priemere 60 až 90 dní, a preto sa odporúča riasy každé 2 až 4 týždne dopĺňať, čím je zaručený ich stály a bohatý vzhľad.

Pri správnej starostlivosti permanentné riasy môžu vydržať až 2 mesiace. Permanentné riasy sú perfektné pre špeciálne príležitosti alebo pre každodenné nosenie dlhých, luxusne a pritom prirodzene pôsobiacich rias. Predlžovanie rias aplikuje certifikovaná pracovníčka vyškolená španielskou lektorkou, ktorá zaručuje vysokú profesionalitu výkonu.V cene za aplikáciu rias je samotná aplikácia približne 90 kusov rias.

Pridajte Komentár