špecializované Štúdio Permanentného Makeupu v Nitre. PMU & HAIR TATTOO STUDIO in NITRA. ::: TETOVANIE VLASOV, 3D OBOČIE 0903 670 289

Novinky/články

Novinka/článok

Starotlivosť o permanentný make up!

septembra
13.
2014

Po tetovaní permanentného make-upu obočia je zásadnou chybou nedostatočné odsávanie tkanivového moku. Tento tkanivový mok sa odsáva odtláčaním obočia, suchou vreckovkou počas 24 hodín. Pri nadmerne mokvajúcom obočí to može byť i každých 5 min. behom dňa. Ak sa nedodržiava tento pokyn kozmetičky, je viac než isté, že sa na obočí vytvorí hrubá chrasta, ktorá sa pri samovoľnom šúpaní zľupne aj s pigmentom a tak vám z tetováže nič nezostane!

Už iba z logického hľadiska, si povedzme, že každá „rana“ má rada sucho a čisto. Na čerstvo tetované miesto sa nesmie v žiadnom prípade dostať voda až do zlúpania chrastičiek. Voda rozmočí tetované miesto a z pokožky sa vyplaví natetovaný pigment.

Prvých 7 dní sa nesmú používať žiadne púdre, ani make upy, ktoré tiež veľmi nepomáhajú hojeniu tetovaného miesta. Je mi ľúto, ale nie každá zákazníčka rozumie, resp. nechce rozumieť pokynom kozmetičky a vec berú na ľahkú váhu!

Odoslať komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.

Pridaj komentár

Permanent Makeup Studio NITRA (MediaHaus)

Permanent Makeup Studio NITRA (MediaHaus)