HAIR TATTOO

Imitácia vlasových folikul – Hair folicul simulation (HFS)

HAIR TATTOO / TETOVANIE VLASOV – Máte problém s riedkymi alebo úplne vypadanými vlasmi? Trápia Vás vysoké čelo, kúty, lysiny na hlave? Ponúkame moderné estetické riešenie, ktorým dosiahnete prirodzený vzhľad už vďaka jedinému približne 3-hodinovému zákroku. Najmodernejšia metóda súčasnosti – imitácia vlasových folikul alebo „tetovanie hlavy“ unikátnym patentovaným prístrojom ORON57 zaručuje dokonalý a prirodzený vzhľad. Dodá Vám sebavedomie, pridá na atraktivite a pôsobí omladzujúco.

Hair Tatoo je imitácia vlasových folikul na rôznych častiach  hlavy, kde vlasy úplne chýbajú alebo sú riedke.   V našom štúdiu pracujeme s  prístrojom ORON 57 so špeciálne upravenou hlavicou, vďaka ktorej je výsledok mikropigmentácie veľmi precízny a prirodzený bez fľakov a nápadných „bodiek“. Preto vieme uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. 

PMU štylista musí docieliť čo najprirodzenejší vzhľad vytetovaných mikrovlasov, pritom berie do úvahy či je klient muž alebo žena, vek, jeho prácu, pôvodnú farbu vlasov a predstavy klienta o konečnom výsledku.

Hair tattoo – tetovanie vlasov

Mikropigmentácia je vďaka prístroju ORON 57 veľmi detailná a vyzerá skutočne ako oholené strnisko, pretože ihly sú mimoriadne tenké. Výsledný efekt je neporovnatelne lepší a časovo efektívnejší oproti klasickému tetovaniu jednou ihlou. Pri práci používame lokálne anestetiká, aby bol zákrok menej bolestivý.

Dĺžka úkonu a cena závisia od toho, aká veľká plocha hlavy sa tetuje. Väčšinou záujemca pošle mailom fotografie hlavy alebo sa objedná do štúdia na bezplatnú konzultáciu, následne vieme orientačne určiť dĺžku úkonu a cenu. Zákrok z pravidla časovo nepresiahne 4hod. a zákazník domov odchádza s okamžitým efektom nových vlasov. Výraznejší vzhľad prejde plynule do prirodzeného v priebehu 1-2 týždňov kedy sa mikroranky po pigmentácií dokonale vyhoja.