SLUŽBY

PONUKA NAŠICH SLUŽIEB


V našom salóne Vám ponúkame, tetovanie vlasov, tetovanie obočia, čiarkované 3D obočie, očné linky, kontúra pier, výplň pier, imitácia vlasových folikul – hair tattoo, klasické tetovanie obrázkov.

Tetovanie obočia

Dokonalé upravené obočie vďaka microbladingu, alebo manuálnemu tieňovaniu.

Tetovanie pier

Tetovanie kontúry i celých plne vytieňovaných pier, môže pery zväčšiť a vykorigovať na nich aj drobné nedostatky.

Tetovanie

Tetovanie vnímame ako umenie, preto sa vždy snažíme vypracovať jedinečný motív, kreslený na mieru a podľa tvojich predstáv.

Tetovanie vlasov

Tetovanie vlasov alebo hairtattoo je estetické riešenie v prípade vypadaných alebo riedkych vlasov, ktoré veľmi realisticky simuluje vlasové folikuly.

TETOVANIE

To, čo kedysi začínalo ako tradícia rôznych kultúr, sa dnes zmenilo doslova na trend. Z tetovania sa stala populárna záležitosť, ktorá nemá byť iba poznávacím znamením, ale vyjadrením samého seba.

Tetovanie väčšinou skrýva názor na život, vlastný pohľad na svet alebo spomienku, no nie je zriedkavé, že je neuváženým krokom na ceste k dozretiu. Keďže je však trvalé a na tele ho budete mať po celý zvyšok života, nie je na škodu dobre si ho rozmyslieť.

Najlepšie je dať sa tetovať na jeseň, v zime alebo na jar. Leto sa neodporúča lebo miesto tetovania sa ťažšie hojí. Ak máte nejaké otázky neváhajte nás kontaktovať.

AKo pracujeme