Úvod

Naše štúdio permanentného makeupu ::: Ing. Katarína Eliášová – PMU ::: nájdete v Nitre na ulici Fraňa Mojtu 18 v budove MEDIAHOUSE. V príjemnom prostredí nášho štúdia Vám ponúkame odbornú konzultáciu a skrášľovací proces permanentným makeupom. Pracujeme s najmodernejšími dostupnými nástrojmi ::: ORON 57 ::: , kvalitnými švajčiarskymi pigmentami ::: Swiss Color ::: a kozmetickými prípravkami pre zaručenie čo najvyššej kvality a pre dosiahnutie dokonalého výsledku.

NPM – Nová kvalita práce pre štylistu permanentného make-upu! To je heslo izraelskej firmy NPM International, ktorá zaznamenala za pomerne krátku dobu obrovský boom v Európe, Rusku, USA a Kanade! Na pole Mikropigmentácia uviedla svetovo patentovanú technológiu Hair Follicle Simulation. Jedinečným, 56 ihličkovým prístrojom Roller, vytetuje štylista permanentného make-upu pánovi holú hlavu len za 2 hodiny. S týmto modulom sa dajú tiež zahusťovať vlasy ženám s riedkymi vlasmi. Inovatívny prístroj Oron 57 a príslušné moduly určené pre permanentný make-up obočia, očných liniek a pier sa vyznačujú dokonalou ľahkosťou a rýchlosťou nanášania pigmentovej farby do pokožky.

Swiss ColorPerfektne štýlovo vykonaný permanentný make-up sa snúbi s krásou, ktorá dodá ženám sebavedomie. Švajčiarska firma SC-International ® AG kladie na tento slogan veľký dôraz, a preto sú prístroje a pigmenty ponúkané pod značkou SC-International ® AG vyrábané v súlade s najmodernejšími trendami a zodpovedajú požiadavkám a normám EÚ.

Pridaj komentár